Fotopułapka SF4.0 Pro AES

1,699.00 

Produkt dostępny na zamówienie

Przetestuj sprzęt w terenie przed zakupem – bez dodatkowych opłat!

 • Pomoc i wsparcie w wyborze produktu
 • Darmowa dostawa zamówień od 1000 zł
 • Wysyłka maksymalnie w ciągu 48 godzin (nie dotyczy produktów na zamówienie)
 • 14 dni na zwrot zamówienia
GWARANCJA BEZPIECZNYCH ZAKUPÓW

Znana fotopułapka SF4.0Pro AES z funkcją szyfrowania zdjęć! Stworzona specjalnie z myślą o ochronie danych i RODO – idealne rozwiązanie dla firm oraz instytucji państwowych.

Fotopułapka z funkcją MMS, wysyłanie zdjęć i filmów na e-mail, sieć 4G LTE. Polskie menu i oprogramowanie, automatyczna konfiguracja sieci – prosta obsługa. Dalekie doświetlenie nocne – do 30 metrów. Nadajnik GPS – nanoszenie lokalizacji na zdjęcia.

Szyfrowanie zdjęć AES– funkcja stworzona specjalnie z myślą o ochronie danych osobowych i przepisach RODO. Jest to idealne rozwiązanie dla firm oraz instytucji publicznych, które muszą odpowiednio zabezpieczyć zdjęcia w fotopułapce przed nieuprawnionym odczytem. W fotopułapce mamy także możliwość ustawienia automatycznego kasowania zrobionych zdjęć z karty pamięci po ich wysłaniu na telefon lub e-mail.

Obsługa fotopułapki nie stanowi problemu, dzięki menu w języku polskim. Wszelkich ustawień dokonujemy bezpośrednio na samej kamerze.

W modelu SF4.0Pro, podobnie jak u jej poprzednika, konfiguracja ustawień wysyłania zdjęć na telefon i e-mail jest bardzo prosta. Fotopułapka ma już wprowadzone wszystkie dane polskich operatorów GSM. Wystarczy włączyć fotopułapkę, włożyć kartę SIM, a fotopułapka automatycznie rozpozna sieć. Po wprowadzeniu numeru telefonu jest ona gotowa do przesyłania zdjęć.

W kamerze została zastosowana nowoczesna matryca CMOS o rozdzielczości 5 Mpx. Dzięki zaawansowanym przetwornikom obrazu możemy uzyskać zdjęcia w rozmiarze 24 Mpx oraz filmy w rozdzielczości 1920×1080 FullHD i częstotliwości 30 klatek na sekundę (FPS).

Za doskonałe doświetlenie nocnych zdjęć odpowiada aż 59 diod IR 940nm, które są w pełni niewidoczne dla ludzkiego oka. Tak duża ilość, wysokiej jakości, mocnych diod sprawia, że skuteczny zasięg doświetlenia nocnych zdjęć wynosi około 30 metrów! Kamera podczas nagrywania nie emituje żadnych dźwięków ani błysków światła, co czyni jej działanie całkowicie dyskretnym. Osoba postronna nie jest w stanie zauważyć działania fotopułapki.

Zasięg czujnika ruchu wynosi około 20 metrów natomiast czas aktywacji fotopułapki od wykrycia ruchu to tylko około 0,5 sekundy. Takie parametry sprawiają, że uwadze kamery nie umkną nawet szybko poruszające się obiekty i zdecydowanie zmniejszają ilość pustych zdjęć, uciążliwych w przypadku wolniejszych urządzeń.

Urządzenie posiada solidnie wykonaną i szczelną obudowę – klasa szczelności IP66. Nie straszne jej działanie w niesprzyjających warunkach atmosferycznych.

Producent udostępnia darmową aplikację Trailcamera do pobrania na telefon z systemem Android i iOS. Dzięki niej, możemy zdalnie, z dowolnego miejsca zmieniać większość ustawień fotopułapki. Aplikacja daje nam także możliwość wymuszenia zrobienia zdjęcia przez fotopułapkę i odesłania go na nasz telefon, dzięki czemu wiemy co dzieje się przed kamerą, dokładnie w danym momencie.

Fotopułapka działa w najnowszych sieciach 4G LTE, co umożliwia bardzo szybki i sprawny przesył zdjęć oraz filmów. Po zrobieniu zdjęcia przez fotopułapkę, zostaje ono wysłane na nasz telefon, nawet w kilka sekund! Kamera może przesyłać zdjęcia na 4 numery telefonów lub 4 adresy e-mail. Istnieje możliwość konfiguracji urządzenia pod serwer SMTP, gdzie mamy możliwość zdalnego odbierania filmów zarejestrowanych przez fotopułapkę.

Kamera SF4.0Pro została zaprojektowana, aby działać w miejscach bez dostępu do stałego zasilania. Do jej pracy należy użyć 12 popularnych baterii lub akumulatorków AA. Mamy także możliwość podłączenia paneli solarnych lub zewnętrznych akumulatorów do zasilania fotopułapek. Z naszych testów wynika, że kamera przy standardowym trybie pracy, może działać na 12 bateriach około miesiąca czasu.

Urządzenie, dzięki pracy na bateriach, posłuży nam wszędzie tam, gdzie nie mamy dostępu do stałego źródła zasilania. Idealnie sprawdzi się do obserwacji dzikich zwierząt w przyrodzie i łowiectwie, ale również jako zabezpieczenie przed kradzieżą i wandalizmem domu, działki rekreacyjnej, parkingu, budowy, pasiek, stawów hodowlanych, szklarni czy upraw. W leśnictwie stanowi idealną ochronę przed kłusownictwem, kradzieżą drewna lub wywozem śmieci.

Najważniejsze funkcje

 • Polskie menu
 • Szyfrowanie zdjęć AES
 • Automatyczne formatowanie karty pamięci
 • Możliwość przesyłania zdjęć w pełnym rozmiarze, a nie tylko miniaturek
 • Zdjęcia 24 Mpx i filmy FullHD
 • Przesyłanie zdjęć i filmów
 • Sieć 4G LTE
 • 60 Diod IR 940nm niewidocznych dla ludzkiego oka – duże doświetlenie nocnych zdjęć
 • Regulowana moc doświetlenia IR
 • Zdjęcia cykliczne – Timelapse
 • Możliwość ustawienia dwóch niezależnych czasów pracy urządzenia
 • Regulowana czułość czujnika PIR
 • Rejestrowanie dźwięku
 • Możliwość zabezpieczenie hasłem

Informacje dodatkowe

Matryca

5 Mpx

Rozdzielczość zdjęć

24 Mpx

Rozdzielczość video

Full HD

Ilość diod IR

60

Zasięg doświetlenia

do 30 m

Zasięg czujnika ruchu

ok. 20m

Moduł GSM

4G LTE

Polskie menu

TAK

Obiektyw

tradycyjny

Zdalne sterowanie

aplikacja na telefon

Lokalizacja GPS

TAK

Wysyłanie filmów

TAK

Producent

SiFar