Fotopułapka SF5.8 CG

1,199.00 

Produkt dostępny na zamówienie

Przetestuj sprzęt w terenie przed zakupem – bez dodatkowych opłat!

 • Pomoc i wsparcie w wyborze produktu
 • Darmowa dostawa zamówień od 1000 zł
 • Wysyłka maksymalnie w ciągu 48 godzin (nie dotyczy produktów na zamówienie)
 • 14 dni na zwrot zamówienia
GWARANCJA BEZPIECZNYCH ZAKUPÓW

SF5.8CG to najnowsza generacja kamery leśnej firmy SiFar. Od wielu lat ściśle współpracujemy z producentem, pomagając rozwijać i udoskonalać fotopułapki z serii SF. Nowy model posiada moduł 4G/LTE, wykorzystujący najnowszą dostępną obecnie technologię.

Fotopułapka jest nie tylko wygodna i łatwa w użyciu, ale także prosta w konfiguracji. Wszystkie ustawienia kamery można zmieniać bezpośrednio w menu urządzenia w języku polskim. Dzięki temu jest ono bardzo przyjazne dla użytkownika.

W przypadku SF5.8 konfiguracja ustawień wysyłania zdjęć na telefon i e-mail jest niezwykle prosta. SF5.8 to wysokiej jakości, uniwersalna fotopułapka, która została stworzona do pracy ze wszystkimi rodzajami kart SIM. Urządzenie ma już wprowadzone wszystkie dane polskich operatorów GSM, co bardzo ułatwia jej obsługę. Po włożeniu karty SIM automatycznie rozpoznaje sieć i przygotowuje się do pracy.

W kamerze zastosowano nowoczesną matrycę CMOS o rozdzielczości 4 Megapikseli. Dzięki zaawansowanym przetwornikom obrazu możemy uzyskać zdjęcia o wielkości aż 24 Mpx oraz filmy w rozdzielczości 1920×1080 FullHD i 30 klatkach na sekundę (FPS).

Za doskonałe doświetlenie nocnych zdjęć odpowiada aż 60 diod IR 940nm w pełni niewidocznych dla ludzkiego oka. Tak duża ilość, wysokiej jakości, mocnych diod sprawia, że skuteczny zasięg doświetlenia nocnych zdjęć wynosi około 30 metrów! Kamera podczas nagrywania nie emituje żadnych dźwięków ani błysków światła co czyni jej działanie całkowicie dyskretnym.

Czujnik ruchu ma zasięg około 20 metrów, a fotopułapka aktywuje się już po 0,5 sekundy od wykrycia ruchu. Dzięki tym parametrom, żaden szybko poruszający się obiekt nie umknie uwadze kamery, a ilość pustych zdjęć znacznie się zmniejszy. Wolniejsze urządzenia często borykają się z uciążliwym problemem niepotrzebnych zdjęć.

Jakość wykonania i ogólny poziom działania są równie istotne jak parametry techniczne. Fotopułapki z serii SF zawsze wyróżniały się doskonałą jakością wykonania, i tak samo jest w przypadku modelu SF5.8. Urządzenie posiada solidną i szczelną obudowę, o klasie szczelności IP66. Niezależnie od warunków atmosferycznych, fotopułapka nie ulega uszkodzeniom i działa bez zarzutu.

Darmowa aplikacja, dostępna do pobrania na telefon, umożliwia zdalne zarządzanie większością ustawień fotopułapki z dowolnego miejsca. Teraz możesz kontrolować urządzenie zdalnie i dostosowywać je do swoich potrzeb. Dodatkowo, aplikacja daje Ci możliwość wymuszenia wykonania zdjęcia przez fotopułapkę i przesłania go bezpośrednio na Twój telefon. Dzięki temu masz pełną kontrolę i wgląd w to, co dzieje się przed kamerą w danym momencie. Niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz, możesz być pewien, że zawsze będziesz na bieżąco.

Fotopułapka działa w najnowszych sieciach 4G LTE, zapewniając szybki i efektywny przesył zdjęć oraz filmów. Po zrobieniu zdjęcia przez fotopułapkę, natychmiast jest ono wysyłane na Twój telefon, czasem nawet w kilkanaście sekund! Dzięki temu możesz natychmiast otrzymać świeże informacje i monitorować sytuację w czasie rzeczywistym. Co więcej, kamera umożliwia przesyłanie zdjęć na 4 numery telefonów lub 4 adresy e-mail, zapewniając szeroki zakres odbiorców i umożliwiając łatwe udostępnianie zebranych materiałów. Bądź na bieżąco i otrzymuj aktualne obrazy bez żadnych opóźnień.

Kamera SF5.8 została specjalnie zaprojektowana, aby umożliwić pracę w miejscach, gdzie brakuje dostępu do stałego zasilania. Wystarczy jedynie 8 popularnych baterii lub akumulatorków AA, aby uruchomić kamerę. Jest to niezwykle wygodne rozwiązanie, które eliminuje konieczność posiadania zewnętrznego źródła zasilania. Dodatkowo, oferujemy opcję podłączenia paneli solarnych lub zewnętrznych akumulatorów, aby zapewnić niezależne zasilanie dla fotopułapki.

 *Występują problemy z komunikacją fotopułapki w sieci PLAY, zalecamy skorzystanie z usług innych operatorów.

Najważniejsze funkcje

 • Polskie menu
 • Możliwość przesyłania zdjęć w pełnym rozmiarze, a nie tylko miniaturek
 • Zdjęcia 24 Mpx i filmy FullHD
 • Przesyłanie zdjęć i filmów
 • Sieć 4G LTE
 • 60 Diod IR 940nm niewidocznych dla ludzkiego oka – duże doświetlenie nocnych zdjęć
 • Zdjęcia cykliczne – Timelapse
 • Możliwość ustawienia dwóch niezależnych czasów pracy urządzenia.

Informacje dodatkowe

Matryca

4 Mpx

Rozdzielczość zdjęć

24 Mpx

Rozdzielczość video

Full HD

Ilość diod IR

60

Zasięg doświetlenia

do 30 m

Zasięg czujnika ruchu

ok. 20m

Moduł GSM

4G LTE

Polskie menu

TAK

Obiektyw

tradycyjny

Zdalne sterowanie

aplikacja na telefon

Lokalizacja GPS

TAK

Wysyłanie filmów

TAK

Producent

SiFar