Kuweta myśliwska duża

469.00 

1 w magazynie (może być zamówiony)

Przetestuj sprzęt w terenie przed zakupem – bez dodatkowych opłat!

  • Pomoc i wsparcie w wyborze produktu
  • Darmowa dostawa zamówień od 1000 zł
  • Wysyłka maksymalnie w ciągu 48 godzin (nie dotyczy produktów na zamówienie)
  • 14 dni na zwrot zamówienia
GWARANCJA BEZPIECZNYCH ZAKUPÓW

Kuweta myśliwska Marseplast to wielofunkcyjny pojemnik do przenoszenia upolowanej zwierzyny, który dodatkowo może służyć jako sanie transportowe.

Model ten ma metr długości, 70 cm szerokości i maksymalną wysokość 28 cm. Dzięki swojej budowie i gabarytom może ona dodatkowo pełnić także inne funkcje, niż ta, do której została stworzona.

Konstrukcja kuwety myśliwskiej

Kuweta polskiej firmy Marseplast wykonana została w całości z odpowiedniej grubości, zielonego tworzywa sztucznego, wzmocnionego włóknem szklanym. Została ona także pokryta antybakteryjną powłoką, by zahamować potencjalny rozwój pleśni i bakterii. Model ten wyposażony został w cztery mocne uchwyty umożliwiające przenoszenie kuwety.

Ściany kuwety myśliwskiej dużej wykazują niezwykłą wytrzymałość – są odporne nie tylko na uszkodzenia mechaniczne, ale także obciążenia. Dzięki temu nie ma obaw o to, że zaczną się wyginać podczas przenoszenia dużej tuszy. Solidna konstrukcja kuwety gwarantuje możliwość wykorzystywania jej przez długi czas.

Jedna kuweta, wiele zastosowań

Kuweta myśliwska Marseplast służy nie tylko do przenoszenia upolowanej zwierzyny. Dzięki swojej budowie może posłużyć za pojemnik transportowy, sanie do holowania lub wkład do bagażnika samochodowego. Dno pojemnika ma odpowiednio uformowane i wyprofilowane płozy, więc nic nie stoi na przeszkodzie, by ciągnąć pojemnik po trawie lub śniegu. Do jej uchwytów można zamontować w prosty sposób linki, które ułatwiają holowanie, dzięki czemu z tą kuwetą transport podczas polowania staje się o wiele prostszy.

Informacje dodatkowe

Wymiary

100 x 70 x 28 mm

Producent

Maserplast