Kuweta myśliwska mała

319.00 

1 w magazynie (może być zamówiony)

Przetestuj sprzęt w terenie przed zakupem – bez dodatkowych opłat!

  • Pomoc i wsparcie w wyborze produktu
  • Darmowa dostawa zamówień od 1000 zł
  • Wysyłka maksymalnie w ciągu 48 godzin (nie dotyczy produktów na zamówienie)
  • 14 dni na zwrot zamówienia
GWARANCJA BEZPIECZNYCH ZAKUPÓW

Kuweta myśliwska Marseplast mała to wielofunkcyjny pojemnik do przenoszenia upolowanej zwierzyny, który dodatkowo może służyć jako sanie transportowe.

Trwała konstrukcja

Kuwetę wykonano z grubego tworzywa wzmacnianego włóknem szklanym, które dodatkowo pokryto powłoką antybakteryjną hamującą rozwój bakterii i pleśni. Tworzywo ma gładką powierzchnię, co ułatwia czyszczenie z farby.

Do przenoszenia służą 4 mocne uchwyty, do których można zamocować linki ułatwiające holowanie oraz wciągania pojemnika do bagażnika.

Ścianki pojemnika są niezwykle wytrzymałe, odporne na obciążenia i uszkodzenia mechaniczne, nie wyginają się nawet podczas przenoszenia pokaźnej tuszy. Solidna konstrukcja daje gwarancję niezawodnego i długiego użytkowania podczas wielu polowań.

Funkcjonalność i wygoda

Kuweta ma kilka możliwości wykorzystania tj. może pełnić funkcję wkładu do bagażnika samochodowego, pojemnika transportowego oraz sań do holowania. Dno pojemnika ma uformowane płozy, które ułatwiają ciągnięcie kuwety po śniegu lub trawie.

Taka funkcjonalność pozwala na zachowanie czystego wnętrza samochodu oraz znacząco zmniejsza wysiłek związany z transportem upolowanej zwierzyny.

Informacje dodatkowe

Wymiary

91 x 59 x 21 cm

Producent

Maserplast