+48 692 271 846 sklep@twojaoptyka.pl
Darmowa dostawa zamówień o wartości powyżej 1000 zł!

najnowsze publikacje

Przegląd nowych produktów w ofercie Twoja Optyka

Nasza firma Twoja Optyka jest szeroko znana z wysokiej jakości produktów i dbałości o komfort swoich Klientów. Nieustannie się rozwijamy i podążamy tropem najnowszych rozwiązań i osiągnięć w dziedzinie optyki, a także poszerzamy naszą ofertę z zakresu myślistwa oraz akcesoriów związanych z myślistwem.

Nasza firma Twoja Optyka jest szeroko znana z wysokiej jakości produktów i dbałości o komfort swoich Klientów. Nieustannie się rozwijamy i podążamy tropem najnowszych rozwiązań i osiągnięć w dziedzinie optyki, a także poszerzamy naszą ofertę z zakresu myślistwa oraz akcesoriów związanych z myślistwem.

Zapraszamy do zapoznania się z nowościami w naszej ofercie. Ostatnio na naszych półkach zagościły m.in. takie produkty jak: iluminatory noktowizyjne, fotopułapki, noże myśliwskie oraz latarki. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu!

Iluminatory noktowizyjne w Twoja Optyka

Iluminatory noktowizyjne to urządzenia emitujące światło w zakresie podczerwieni, który jest niewidoczny dla ludzkiego oka, ale wykrywalny przez urządzenia noktowizyjne. Noktowizory to urządzenia, które umożliwiają obserwację w warunkach słabego oświetlenia lub całkowitej ciemności, wzmacniając światło widzialne lub korzystając z promieniowania podczerwonego. Iluminatory noktowizyjne są używane w połączeniu z noktowizorami, by dostarczyć dodatkowego źródła podczerwieni, które może być wykrywane przez te urządzenia. To jedna z nowości sklepu internetowego Twoja Optyka.

Stosowanie iluminatorów noktowizyjnych jest szerokie i obejmuje obszary takie jak:

  • wojsko;
  • policyjne jednostki specjalne;
  • obserwacja przyrody w nocy;
  • polowania;
  • monitoring bezpieczeństwa;
  • wiele innych dziedzin, gdzie widoczność w nocy lub w warunkach słabego oświetlenia jest kluczowa.

Dostępne w naszej ofercie iluminatory noktowizyjne dostarczają dodatkowego źródła światła, które jest niewidoczne dla ludzkiego oka, co pozwala na skuteczną pracę noktowizorów w różnych sytuacjach.

Fotopułapki dostępne w Twoja Optyka

Fotopułapka, znana również jako kamera leśna lub rzadziej kamera obserwacyjna, to automatyczne urządzenie rejestrujące aktywność w otoczeniu w postaci filmów lub zdjęć, wyzwalane bezpośrednio przez różnorodne zjawiska, a bez konieczności bezpośredniego udziału człowieka. Kompaktowe fotopułapki dostępne w ofercie sklepu Twoja Optyka są aktywowane przez czujniki ruchu, które reagują na promieniowanie podczerwone emitowane przez zwierzęta. Dodatkowo, wiele z tych urządzeń jest wyposażonych w funkcję umożliwiającą stałe rejestrowanie obrazu w określonych przedziałach czasowych lub w sposób ciągły.

Głównym zastosowaniem fotopułapek jest monitorowanie i dokumentowanie zachowań zwierząt w ich naturalnym środowisku, bez ingerencji człowieka, co ma szczególne znaczenie w badaniach naukowych i ochronie środowiska. Działa to poprzez umożliwienie filmowania lub fotografowania zwierząt bez ich niepokojenia. Fotopułapki są nie tylko narzędziem badawczym, ale także znalazły zastosowanie w dziedzinie ochrony mienia, monitoringu terenów publicznych i śledzeniu ruchu ludzi.

Noże myśliwskie dostępne w ofercie sklepu Twoja Optyka

Noże myśliwskie to specjalne narzędzia przeznaczone głównie do zastosowań myśliwskich. Są one zaprojektowane z myślą o potrzebach myśliwych, zarówno podczas polowania, jak i w innych sytuacjach związanych z outdoorową aktywnością. Noże myśliwskie mają zazwyczaj ostrze o specyficznym kształcie i rozmiarze, dostosowane do różnych zadań, jakie mogą występować w trakcie polowania. Twoja Optyka oferuje swoim Klientom najwyższej jakości noże myśliwskie, które mogą być zastosowane np. podczas polowań, łowienia ryb, czy tez w czasie innych aktywności na świeżym powietrzu.

Latarki w naszym sklepie Twoja Optyka

Latarki stosowane w czasie polowań są nie tylko narzędziem do oświetlania obszaru, ale także pełnią istotną rolę w identyfikacji zwierząt i celów przed oddaniem strzału, co ma kluczowe znaczenie dla bezpiecznego i etycznego polowania. Warto zauważyć, że zasady dotyczące używania latarek myśliwskich mogą się różnić w zależności od lokalnych przepisów dotyczących polowań. Latarki dostępne w ofercie sklepu Twoja Optyka charakteryzują się specyficznymi cechami, aby spełniać wymagania myśliwego w warunkach niskiego oświetlenia lub podczas polowania nocą. Latarki w naszej ofercie mają duży zasięg oświetlenia, co pozwala myśliwym na obserowanie obszaru na znaczne odległości.