+48 692 271 846 sklep@twojaoptyka.pl
Darmowa dostawa zamówień o wartości powyżej 1000 zł!

najnowsze publikacje

Przegląd producentów optyki myśliwskiej

Optyka myśliwska odgrywa ważną rolę w polowaniach, umożliwiając myśliwym precyzyjne śledzenie i identyfikację celów na różne odległości. Wybór odpowiedniego sprzętu optycznego może zdecydować o sukcesie w polowaniu, jest także gwarantem bezpiecznej i odpowiedzialnej praktyki myśliwskiej.

Optyka myśliwska odgrywa ważną rolę w polowaniach, umożliwiając myśliwym precyzyjne śledzenie i identyfikację celów na różne odległości. Wybór odpowiedniego sprzętu optycznego może zdecydować o sukcesie w polowaniu, jest także gwarantem bezpiecznej i odpowiedzialnej praktyki myśliwskiej.

W związku z tym wybór optyki myśliwskiej wiodących producentów ma duże znaczenie. W niniejszym artykule przeprowadzimy szczegółowy przegląd najlepszych producentów optyki myśliwskiej, którzy oferują innowacyjne rozwiązania, dostosowane do potrzeb myśliwych. W naszym sklepie Twoja Optyka dostępny jest sprzęt od tych uznanych na globalnym rynku producentów.

Yukon Advanced Optics

Firma Yukon Advanced Optics powstała w 1998 roku, jako rezultat współpracy między białoruskim producentem sprzętu optycznego a amerykańskim przedsiębiorstwem handlowym. Początkowo, działalność firmy koncentrowała się na produkcji sprzętu przeznaczonego do dziennej obserwacji. Jednak już w 1999 roku do ich oferty trafiły pierwsze noktowizory, a w 2001 roku firma zadebiutowała na rynku z pierwszą lunetą noktowizyjną, opatrzoną logo marki. W kolejnych latach firma rozszerzyła swój asortyment o urządzenia cyfrowe. W miarę rozwoju, Yukon poszerzył gamę noktowizorów i lunet celowniczych, co doprowadziło do stworzenia nowej marki – Pulsar.

Pulsar

Marka PULSAR to synonim profesjonalnych urządzeń optycznych i elektrooptycznych, oferujących zaawansowane funkcje dla doświadczonych użytkowników i specjalistów z różnych dziedzin. Produkty tej marki znajdują zastosowanie w łowiectwie, obserwacji zwierząt (włączając w to obserwacje w trudnych warunkach atmosferycznych), fotografii nocnej, nagrywaniu wideo oraz służbach poszukiwawczych i ratowniczych. W ofercie dostępna jest szeroka gama termowizji, która spełnia najwyższe oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Łuszczek

Łuszczek to wiodąca firma technologiczna, która działa w trzech kluczowych obszarach:

  • strzeleckim;
  • myśliwskim;
  • realizacji zamówień dla wojska.

To polska firma, która zajmuje się opracowywaniem, produkcją i sprzedażą wysoce innowacyjnych rozwiązań, wpływających na kształtowanie świata montaży i akcesoriów. Bardzo ważne miejsce w ofercie tej firmy zajmuje optyka myśliwska.

Delta Optical

Delta Optical to polska firma specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości optyki. Historia firmy sięga 1989 roku, od samego początku firma postawiła sobie za cel dostarczanie produktów o najwyższej jakości, jednocześnie pozostając dostępną cenowo. Najważniejsze produkty tej polskiej firmy to:

  • teleskopy;
  • mikroskopy;
  • lornetki;
  • lunety obserwacyjne;
  • lunety celownicze;
  • termowizory;
  • noktowizory.

Lornetki i lunety znalazły swoje zastosowanie wśród myśliwych, ornitologów i astronomów.

InfiRay Outdoor

Chińska firma InfiRay Outdoor dostarcza profesjonalne rozwiązania optoelektroniczne. To jeden ze światowych liderów w technologii i innowacjach. Bardzo ważne miejsce w ofercie tej uznanej firmy, która dynamicznie się rozwija i zajmuje produkcja sprzętu termowizyjnego oraz noktowizyjnego najwyższej jakości.

Hikmicro od Hikvision

Marka Hikmicro od Hikvision to światowy lider w dziedzinie rozwiązań IoT. Główny obszar działalności chińskiego producenta koncentruje się na technologiach związanych z kodowaniem dźwięku i obrazu, przetwarzaniem wideo oraz przechowywaniem danych, a także innowacyjnych technologiach takich jak sztuczna inteligencja, przetwarzanie w chmurze i analiza dużych zbiorów danych. Ponadto firma specjalizuje się w produkcji inteligentnych urządzeń domowych, systemów automatyzacji przemysłowej oraz elektroniki samochodowej.

Stable Stick

Stable Stick to francuska marka, która specjalizuje się w wytwarzaniu najwyższej jakości pastorałów – podpórek myśliwskich, które pozwalają na precyzyjne strzały na długim dystansie. Produkty tej marki zapewniają lekkość i niezwykłą solidność dzięki zastosowanym materiałom, znaczne zmniejszenie ruchu przed oddaniem strzału oraz doskonałą stabilność broni w momencie oddawania strzału. Zastosowanie produktów Stable Stick ułatwia polowania i poprawia wydajność myśliwego.

Primos Hunting

Marka Primos Hunting to amerykański producent akcesoriów myśliwskich oraz wabików do polowań na praktycznie każdy rodzaj zwierzyny łownej. Firma została założona przez Willa Primosa, który już od dzieciństwa pasjonował się sztuką wabienia kaczek. Dzięki tej pasji, już w wieku 11 lat, opracował swój pierwszy wabik. W ciągu pięćdziesięciu lat od tamtego momentu firma Primos stała się jednym z czołowych graczy na rynku wabików oraz pastorałów (podpórek) myśliwskich, ciesząc się dużą rozpoznawalnością i zapewniając najwyższą jakość.